World  of Warship Oyna.jpg
korsan savaşı

World of Warship !!!

 

 

Oyuna kayıt olup geminizi seçtikten sonra savaşa giderken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de istatiklerdir. Her geminin bir adlandırması vardır. Savaşa girmek için üst kısımda rastgele savaş adlı butona basınca ortak savaş butonuna bastığınız zaman oyun arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Rastgele savaş dediğinizde ise botlara karşı oynayabilirsiniz.

Oyunda hangi gemiyle oynarsanız oynayın haritayı iyi bilmek size büyük bir artı kazandıracaktır. Eğer oyunda savunma gemisi iseniz haritayı bilmek büyük önem arz etmektedir. Savunma gemileri ne kadar sabır işi ise bir o kadar da eğlencelidir. Oyunda başarılı olmak için haritanın her noktasını detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekmektedir.

Uçak gemilerinin düşman filosunun gözünü çıkarabilecek uzun parmakları vardır fakat sıcak çatışmaya girdiklerinde, üzgün ve beceriksiz devlere dönüşürler. Birdenbire, "Bana zarar verme, az önce sadece şaka yapıyordum" diye dolanmaya başlarlar!"

World of Warships Sistem Gereksinimleri

 

 

Son zamanların en heyecan dolu oyunları arasında yer alan World of Warships denildiğinde herkesin aklına ilk olarak tek bir soru geldi. World of Warships sistem gereksinimleri nelerdir? İşte World of Warships sistem gereksinimleri şunlardır;

World of Warships Sistem Gereksinimleri (Minumum)

İşletim Sistemi: Windows 7 x64 SP1

İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz

Bellek (RAM): 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660

Ses Kartı: DirectX 11

Depolama: 53 GB kullanılabilir alan

World of Warships Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows 7 x64 SP1 / 8.1 / 10

İşlemci (CPU): Intel Core i5 3.4 GHz, AMD FX 6350 3.9 GHz

Bellek (RAM): 6 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270x

Ses Kartı: DirectX 11.1

Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

1/1

1- Sürüden ayrılmayın

Siz de benim gibi tek başınıza takılmayı sevebilirsiniz ama bu oyun bir FPS değil. Tek başınıza kalmak sizi genelde 3’e 1 gibi savaşlara girmek zorunda bırakabilir. Amaç eğer bölgeleri ele geçirmek değilse, gruplara ayrılmak yerine beraber takılmak çoğu zaman hayatınızı kurtaracaktır.

2- Haritanın amacına göre oynayın

Haritanın belli yerlerini ya da düşman üssünü ele geçirip tutmanız gereken ve zamana karşı oynadığınız bir oyunda, skor peşinde koşmak o oyunu size kaybettirebilir. Hızlı ve kendini dumanla gizleyen bir destroyer’ın peşinden koşarken kendi üssünüzü kaybedebilirsiniz. Siz kaybederseniz tüm takım kaybeder.

3- Unutmayın! Altınızdaki bir gemi

Gemiler el freni çekemez ve 32 saniyede 100 km’ye çıkamaz. Bunlar hantal araçlardır. İvme gittiği anda işiniz zora girer. Özellikle de uçak gemisi yönetiyorsanız sallana sallana gideceğinizi hesap edin. Hamlelerinizi satranç oynar gibi önceden hesaplamalısınız. 5 dakika sonra nerede olacağınızı düşünmeye çalışın ve rotayı ona göre çizin.

4- Hamlelerinizi önceden hesaplayın

Geminin burnu karayı gösterirken savaşa dalıp karaya oturabilir, dost bir gemiyi mahmuzlayabilir ya da düşman filosunun ortasına düşebilirsiniz. Öyle hızla üç geminin arasından kaçıp geçerim gibi fantazileri bir tarafa bırakın. Savaşırken hep bir B planınız olsun ve karşıdaki gemi tiplerine göre hareket edin.

5- Savaşa dalıp gemiyi unutmayın!-ÖNEMLİ!

En çok yapılan acemi hatasıdır. Düşmanı yok etmek için zum yapıp mermilerin gidiş yönüne odaklanırken, diğer düşman gemileri çoktan sizi yan tarafınızdan vurmak için manevraya yapmaya girişmiş olabilir, üstünüze torpiller geliyor olabilir ve siz zumdayken bunları göremezsiniz. O yüzden etrafınızda ne olup bittiğine dikkat etmelisiniz.

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.