Crossout Oyna.jpg
Crossout Oyna 2.jpg

CROSSOUT  !

Açık dünya savaş  oyunu olan Crossout, oyuncuları tarafından bir hayat tarzı olarak benimsendi bile.Bir çok haritası ve silahı bünyesinde barındıran Crossout, savaş oyunlarının göz bebeği durumda.Hızlı bir yükseliş içersinde.

 

Crossout kıyamet sonrası bir senaryoya daha doğrusu yapıya sahip. Bu oyunda amacımız tamamen size verilen temel malzemelerle kendi savaş arabamızı yaparak diğer oyuncularla savaşmak.

Tabi burada size verilen malzemeler deyince aklınıza sabit üç beş parça malzeme gelmesin yüzlerce parça mevcut.

Oyunda 3 alt 3 de üst olmak üzere 6 kademe mühendis bulunmakta. Birde sabit olanla birlikte toplam 7 mühendisimiz var.

Bu mühendislerimiz sayesinde ücretsiz parçalar ve çeşitli materyaller ile üretebileceğimiz yüksek kaliteli silahlara, araçlara vs. ulaşabiliyoruz.

Her mühendis kendine özgü tasarıma sahip olan parçalar sunmakta, detaylı bilgiye ulaşmak için yazıyı okumaya devam edin.

Oyunda üretebileceğimiz  üzere Sıradan (Common), Nadir (Rare), ve Destansı (Epic) olarak 3 ana kalitede silahlar ve araç gereçler bulunmakta. Destansı parçalarda kendi içinde Efsanevi (Legendary) ve oyunun en değerli parçaları olan Relic parçalara ayrılmakta.

Oyunda Günlük ve haftalık olmak üzere bazı görevler bulunuyor. Bu görevleri düzenli olarak kaçırmadan yapmaya çalışın. Çünkü sizin en büyük gelir kaynağınız bu görevlerden olacak. Peki görevleri yapınca nasıl para kazanacağız dediğinizi duyar gibiyim.

Görevleri yaptıkça oyun size Engineer Badge adında rozetler veriyor. Bu rozetlerle de yukarıda görünen Badge Exchange alanından aşağıdaki gibi ödüllere ulaşıp satarak veya kullanarak kısa zamanda gelişebiliyorsunuz.

Kendi araçlarınızı tasarlayarak PvP yapabildiğiniz Crossout, bugün açıklanan rakamlara göre toplamda 3 milyonluk oyuncu sayısına ulaşmış durumda. PvP savaşlarında 150 milyondan fazla aracın da yok edildiğini belirten yapımcılar, şimdiye kadar toplam 8 milyon yeni ekipmanın tasarlandığını da belirtmiş. Ayrıca oyunun marketinde günde 1 milyondan fazla alışverişin yapıldığı da belirtiliyor.

1/1

Crossout Sistem gereksinimleri

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.0 GHz, Intel Pentium 4 / AMD Athlon II
Ekran Kartı: 512 MB, NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) ve Pixel Shader 3.0 (AMD Radeon X1000 desteklenmez)
Bellek: 1 GB RAM
Depolama Alanı: 1 GB boş alan
İşletim Sistemi: Windows XP
DirectX: Belirtilmemiş

 

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.3 GHz, Intel Core 2 Duo / AMD
Ekran Kartı: 1024 MB, NVidia GeForce 650 / AMD Radeon HD 5750
Bellek: 2 GB RAM
Depolama Alanı: 1 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8
DirectX: Belirtilmemiş

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.