Vikings War of Clans.jpg

VIKINGS War of Clans !!!

Viking efsanesi şimdide bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.Başlangıçta size verilen köy ve o köydeki mevcut ana bina ile başlıyorsunuz.Bir çok oyuncu gibi bol yağma yapmalı ve hammadde üretiminizi arttırmalısınız.Bu sayede köyünüzü geliştirebilir ve asker üretebilirsiniz.Savaşçı bir halk olarak bilinen Vikingler,büyük ordu kurmanız için gerekli olan halk olucaktır.Bundan emin olabilirsiniz.Bellir bir süre koruma kalkanınız olucak.Kalkan bittiğinde ise saldırıya açık hale geliceksiniz.Bu süreyi iyi değerlendirmeli ve köyünüzü olabildiğince geliştirmelisiniz.Rakiplerinizin uyumadığını size temin ederiz...

3 ana hammadde kaynağı bulunmaktadır.  TAŞ ODUN VE DEMİR

TAŞ : Köyünüzdeki yapıları güçlendirirken en çok ihtiyacınız olacak hammaddedir.

ODUN : Mancık ve şahmerdan için en çok gerekli olan hammeddedir.

DEMİR : Asker üretirken ve özellikle atlı  askerler için en gerekli olan hammadedir.

BİRLİKLER

YAKIN  DÖVÜŞÇÜ SINIFI : Paralı Asker - Savaşçı Bakire - Şövalye Viking - Lejyoner - İnfazcı -Utgard Vahşisi - Düşen

SÜVARİ SINIFI : Atlı - Akıncı - Gazap - Yargıç - Fanatik - Fenririn Binicisi - Orakçı

UZUN MENZİLLİ SINIFI : Kadın Okçu - Göçebe - Şahin - Dişi Avcı - Avcı - Frigg'in Avcı Kadını - İntikamcı

KATİLLER SINIFI : Cani - Karındeşen -Vahşi - İblis - Boğaz Kesen - Ymrin Seçilmişi - Cezalandırıcı

KUŞATMACI SINIFI : Trebuşet - Mancınık - Katapult - Balista - Polibolos - Helin Habercisi - Einarm

KEŞİF ERLERİ SINIFI : İzsüren - Ajan - Kurt - Fantom - Yüzsüz -Freyja'nın Rahibesi - Gölge

1/1

 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher.

  • İşlemci: Quad Core.

  • Bellek: 2 GB RAM.

  • Ekran Kartı: Any.

  • Depolama: 140 MB kullanılabilir alan.

VİKİNGS: WAR OF CLANS

Şamanlar Kuzey topraklarına ayak bastı. Mistik bilgilere ve eşsiz becerilere sahipler: Sadece onlar Hayaletleri kovabilir ve tılsım parçaları edinebilirler.

Şamanları çağırın ve yeni bir fetih dönemi başlatın. Sadık hizmetkârlarınız karanlığa, dipsiz uçurumlara, dünyanın sonuna gidecek ve hükümdarlarının zaferini yeni ganimetlerle parlatacaklar. Kuzeyin yöntemleri ve kuralları hakkında daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz.

Anı yakalayın! Birliklerinizi güçlülerle, adları güçle özdeşleşenlerle doldurun ve onları seferlere ve Ağır Saldırılara gönderin; onların adı başlangıçtan sonsuzluğa dek uzanır: Kuzeyin sonsuzluğuna!

KLAN MÜCADELESİ

Kuzey diyarlarında cesur Kontlar acımasız güneş ve soğukların altında konumlarını korumak için savaşırlar. Bir Viking yüz savaşçı gücündedir, ancak böylesine muazzam kahramanların bile müttefiklere ihtiyacı vardır. Diğer Kontların desteğini bir Klana katılarak veya kendi Klanınızı oluşturarak kazanabilirsiniz. Bu sayede kendilerini dünyanın en iyi ve en değerli savaş lordları ilan etmek için savaşan binlerce Kontu birleştiren yüzlerce Klanın zorlu mücadelesine dahil olabilirsiniz. Herkes bu kudretin peşindedir ve onun özlemiyle yanıp tutuşur, ancak yalnızca en dayanıklı olanlar zirveye ulaşarak görkemli zenginliklere ve sonsuz şöhrete kavuşur!

KASABA

Uzak diyarlardan gelen bir yabancı olarak, katliama boyun eğmediniz ve Kasabayı yok edilmekten kurtardınız. Ancak Kasabanın ileri gelenleri hainlerin elinde mahvoldular. Şimdi Kasabanın yeniden yükselmek ve yeni istilalara karşı korunmak için güçlü bir ele ihtiyacı var. Size Kontluğu bahşeden tanrılara şükredin. Artık şan ve şeref yolunda ilerleyeceksiniz. Yılmak bilmeyen kuzeylilerden oluşan Kasaba halkı çok çalışmaktan korkmaz ve peşinizden gelmeye hazırdır. Binalar inşa edin, savaşçılar eğitin, Kahramanlarınızı baskınlara gönderin ve namı bütün dünyaya yayılan kudretli bir Kont olun!

BİLGİ

Kontun yolu çetin ve zorludur. En deneyimli ve güçlü hükümdarlar bile bazen tavsiyeye ihtiyaç duyarlar. Bilgi Mabedi yakarışlarınıza yanıt verdi ve yükünüzü hafifletmek için kutsal Bilgilerini sizinle paylaştı. Tüm düşmanlarınızı alt etmek ve Kasabanızın kudretini arttırmak için bu bilgileri iyice özümseyin. Gerçek güç yalnızca muazzam ordularla değil, aynı zamanda yerinde kararlarla elde edilir. Unutmayın ki, doğru şekilde kullanıldığında Bilgi en az kılıç kadar keskindir.

KAYNAKLAR

Saldırılara dayanıklı bir Kasaba inşa etmek, bir ordu kurmak, topraklarınızı düşman istilasından korumak... Tüm bunlar için Kaynaklara ihtiyacınız vardır, ne kadar çok o kadar iyi. İhtiyacınız olanı almak için çok çalışmalı ve Kaynak binaları inşa etmelisiniz. Kereste Keresteciden, Taş Taşocağından, Demir Madenden ve Yiyecek Çiftlikten gelir. Tesislerinizi yükselttiğinizde Kaynaklar akmaya başlar! Yine de, bilge bir Kontun her zaman farklı gelir kaynakları olmalıdır. Birliklerinizle diğer toprakları istila etmeye hazır olun. Bir Klana katılarak müttefikler kazanmayı unutmayın. İhtiyacınız olduğunda bir arkadaşınızın göndereceği konvoy son derece işinize yarayabilir. Unutmayın, Kasabanızın refahı bir Kont olarak sizin için bir onur meselesidir!

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.