Star conflict Oyna.jpg

​STARCONFLICT !!!

 • Onlarca uzay mekanında PVP savaşları 

 • Grup ya da tek tabanca takılanlar için PVE görevleri 

 • Geniş PVP ve PVE olanağı sunan eşsiz sandbox modu 

 • Birliklerin iktidar savaşı 

 • Çeşitli türleri ve işlevleri olan yüzden fazla gemi 

 • 9 taktiksel rol, yüzlerce modül ve modifikasyon olanağı 

 • Modül ve gemi üretimi!

Bünyesinde Never Winter - Star Trek - Forsaken World Giibi başarılı oyunlar bulunan Perfect World yada sizin bildiğiniz ismi ile arcgames yeni oyun duyurusu yaptı umuyoruzki Star Conflict, ismiyle yayınlanan bu oyun   Free-to-Play , Action , Sci-Fi , Multiplayer , Space oyunları içerisinde diğerlerinden farklı olduğunu kısa zamanda kanıtlayıp büyük oyuncu kitlelerine sahip olacaktır,

Tüm arcgames oyunlarında olduğu gibi Star Conflict içinde oyun kodlarını sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Oyunun Temel  Özellikleri:

İlk koloniler dünyayı terk edeli üç bin yıl geçti. Galaksi artık saldırgan yıldız imparatorlukları ve bağımsız gruplar arasında bölünmüş durumda. Galaksinin uzak bir köşesinde — Sektör 1337, ölülerin bölgesi — terkedilmiş bir dünya bulunuyor. Burada kısa süre önce büyük bir uzaylı medeniyetinin harabeleri keşfedildi. Devasa fabrikalar ve büyük şehirler çürümekte. Zamanında devasa savaşların yapıldığı alanlarda gemi parçaları yatıyor. Ancak tek bir canlı bile yok. Her şey gizemli bir afet, bu sektördeki tüm yaşamı yakıp kül eden anormal bir sarsıntı, tarafından yok edildi.

 

Bu insanlığı, Evren'in yeni "sahibi"ni durdurmadı. Paralı askerler ve maceracılar, tehlikeye aldırmadan, harabeleri araştırıp, terkedilmiş eserleri yağmalamak için sektöre akın ettiler. İyi silahlanmış keşif birliklerinin üyeleri dahil birçoğu kayıplara karıştı ama geri dönmeyi başarabilenler emsalsiz zenginlikleri açığa çıkardılar. Böylece yağmacılar buraya gelmeyi sürdürdü, Uzaylıların kayıp hazinelerini bulmak ve onlar uğruna savaşmak için.

 

Parmaklarınızın ucunda bir Filo

Çevik gözcü gemilerinden  ağır donanımlı silah ve roketlerle dolu gemileri komuta edin . Zaman geçtikçe kendi filonuzu komuta edebilirsiniz.

 İstasyondan kalkıp kadim uzaylı ırkı tarafından istila edilmiş olan uzay kolonilerinde seyahat edebilirsiniz. Görevler tamamlayabilir, değerli eşyalar toplayabilir, modüller ve gemiler üretebilir, tanıştığınız diğer oyuncularla savaşabilir ya da korsanlara ve uzayın derinliklerinden gelen kötü uzaylılara karşı takım kurarak direnebilirsiniz. Her gemi, bölge araştırması, gölgelerde saklanarak düşman avlama ya da müttefiklerden destek alma gibi stratejik görevlerde kullanılabilir. Etkileyici silah ve aygıt yelpazesinin yanı sıra eşyalar ve gemiler üretebilme fırsatı size bunda yardımcı olacak. Elit pilotlardan oluşan ölümcül bir tabur oluşturmak için arkadaşlarınızla ittifak kurun. Diğer oyuncularla savaşın, PVE görevlerini tamamlayın. Birlik oluşturun ve bölgeleri kontrol altına almak için savaşlara katılın. Evrenin tarihine adınızı yazdırın.

 Sizi sürükleyecek ve kendi stratejilerinizi uygulayabileceğiniz yepyeni bir oyun. Uzayın derinliklerinde  amansız bir mücadeleye hazır olun.

1/1

Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 7.

 • Processor: 2.3 GHz, Intel Core 2 Duo / 2.5 GHz, AMD A6-9220.

 • Memory: 6 GB RAM.

 • Video Card: 512 MB, NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) with support for Pixel Shader 3.0 (AMD Radeon X1000 not supported)

 • Hard Disk Space: 8.5 GB.

 • Additional: Broadband Internet connection.

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.