War Thunder Savaş Oyunu

War Thunder Pay 2 Win sisteminin çalışmadığı nadir MMO uçak ve tank simülasyonu oyunlardandır. Rakip olarak görülen ve gösterilen World of Tanks ve World of Planes oyunları iki fark client isterken War Thunder tek bir oyun ve 6 farklı oyun modu ile her ikisine birden meydan okumaktadır. War Thunder oyunu IL-2 Sturmovik + Wings of Prey + Wings of Luftwaffe + Birds of Steel oyunlarının single senaryoları ve AI tarafından kullanılan kara ve hava birimleride oyunculara kullanılabilir ünite olarak sunan single, co-op ve multi oynanabilen, arcade, gerçekçi ve simülasyon modları ile farklı zorluk seviyelerine sahip eşsiz bir uçak + tank savaşı oyunudur. Sadece simülasyon diyemiyorum çünkü diğer oyun modlarıda HawX ve Ace Combat gibi sağlam konsol ve PC oyunlarına meydan okumaktadır.

● SAVAŞ OYUNU

 

● UÇAK OYUNU

● 3 MİLYON OYUNCU

● FARKLI HARİTALAR

World of Tanks Tank Savaş Oyunu

Adından da anlaşıldığı gibi World of Tanks bir tank savaş oyunudur.Açık dünyada oyuncu ların tanklarını seçerek birbirleriyle savaştığı aksiyon dolu bir oyun olduğu şüphesiz.

 

Hangi tankla oynarsanız oynayın, haritayı tanımanız büyük bir artıdır; ancak orta tanklarla oynuyorsanız bunun önemi daha da artar. Orta tanklar her yerde dolaşabildiği için, şunları bilmeniz önemlidir:

 • Orta tankların uzmanı olduğu açık alanlar

 • En şiddetli savaşların gerçekleştiği kritik alanlar

 • Yüksek yerler ve avantajlı konumlar — gidişatı değiştirebilen “kontrol” noktaları

 • Görüş alanları ve emniyetli yolculuk için “gri” bölgeler

 • Sık kullanılan güzergahlar (her iki taraf için)

Sende tankını al ve World of Tanks'ın bu aksiyon dolu haritalarında savaşmaya başla.VUR-KIR-PARÇALA !

● MMO

 

● TANK SAVAŞI

● 2 MİLYON OYUNCU

● 2.DÜNYA SAVAŞI

CROSSOUT

 

Savaş oyunu severler için soluksuz oynayacakları bir ''araç-savaş'' video oyunu olan CROSSOUT aynı zamanda önemli bir rekabet ortamı yaratıyor.Targem Games tarafından geliştirilen Crossout şimdiden ilgi odağı olmayı başardı.Tanklarını  ve araçlarını garaja çekmeli ve orada güçlendirmelisin.Hem havada hemde karada güçlük olmak zorundasın.Sadece parçalamaya odaklanmak seni zafere götermeyecektir.Rakiplerinin hamlelerini tahmin etmeli ve onları hiç beklemedikleri anda gafil avlamalısın.Roket gücünü derinden hissedeceğiniz bir oyun olan Crossout'a katılarak zirveye oynayabilirsin ! Acımak yok !

 

CRAFT-RIDE-DESTROY !!!

● MMO

 

● TANK  SAVAŞI

● 2 MİLYON OYUNCU

● KARAKTER SEÇENEKLERİ

Gemilerle savaşmak mı ? Tüyler ürpertici bir macera olacağı yadsınamaz seviyede.World of WARSHIP şimdi sizlerle.Derin ve sonsuz okyanuslarda savaşmak herkesin başarılı olabileceği bir durum değil gibi gözüküyor.Şimdi sende gemini kap ve sonsuz mecralarda savaşa başla.Topların ve mürettebatın bir bütün olmalı.World of WARSHIP sizler için nefes kesen bir deneyim olacak.YELKENLER FORA !!!

 

Destroyer kullanırken Battleship’e kafadan dalmamanız gerektiğini hatırlatalım. Oyundaki güç ve hız sıralaması Destroyer-Kruvazör-Savaş Gemisi ve benim kurmay subay diye ayrılır.Uçak Gemisi şeklinde olsa da aslında elindeki gücü bilen her oyuncu diğerini kolayca alt edebilir.

● MMO

 

● GEMİ SAVAŞI

● 2 MİLYON OYUNCU

● GEMİ FİLOSU

STAR CONFLICT çok oyunculu çevrimiçi bir uzay aksiyon oyunudur.Uzayda savaşmaya kim hayır diyebilir ki ? Sende uzay gemini seçerek sonsuz evrende savaşa başlayabilirsin.Gelişmiş PvP ve PvE seçenekleriyle doyumsuz bir oyun haline gelecek gibi görünüyor.

 • Onlarca uzay mekanında PVP savaşları 

 • Grup ya da tek tabanca takılanlar için PVE görevleri 

 • Geniş PVP ve PVE olanağı sunan eşsiz sandbox modu 

 • Birliklerin iktidar savaşı 

 • Çeşitli türleri ve işlevleri olan yüzden fazla gemi 

 • 9 taktiksel rol, yüzlerce modül ve modifikasyon olanağı 

 • Modül ve gemi üretimi!

● MMO

 

● POPÜLER OYUN

● 2 MİLYON OYUNCU

● UZAY OYUNU

Cuisine Royal.jpg

Battle Royale oyunlardan biri olan CUISINE ROYALE çok farklı mekaniklere sahip.Sürükleyici ve kendine özgü tarzı ile oyuncularının memnuniyetini fazlasıyla karşılamış durumda.Yine her zaman ki gibi hayatta kalmalı ve rakiplerini saf dışı bırakmalısın.

 

Öncelikle oyun diğer rakipleri gibi oyunlarından çok farklı bir şekilde oyunculara sunuldu. 2.Dünya Savaşı bitimden sonraki bir haritada geçmekte,dünya savaşında geçen silahlarla birlikte hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Diğer Battle Royale oyunları gibi uçaktan ve ya otobüsten haritaya atlamıyorsunuz, otobüsle haritanın rastgele  bir yerinde elinizde bir bıçak ile oyuna başlıyorsunuz.

Oyunda Pubg gibi E ve Q tuşları ile sol ve sağa yaslanabiliyorsunuz . Pubg’de olduğu gibi görüş seçenekleri var .V tuşuna basarak FPP ve TPP arasında geçiş yapabiliyorsunuz . Oyunun yeni çıkmasına rağmen diğer Battle Royale oyunlarından optimizasyon konusunda baya iyi gibi duruyor.

Oyunda araba var mı? der iseniz; evet var Nazi döneminde kullanılan bir  araba var ama  diğer Battle Royale oyunlarına nazaran sürmesi daha zor.

● ROYALE  OYUN 

● HAYATTA KAL

● 1 MİLYON OYUNCU

● 3 FARKLI HARİTA

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.