World of Tanks !

 

Sadece basit bir savaş oyunu olmayan, taktiksel tarafı kuvvetli olan gerçek bir savaş simülasyonu. RPG öğeleri olan kişiselleştirme ve güçlendirme de mevcut.

Bu oyun, 2. Dünya Savaşı sırasında geçen, ve baş rolde tankların olduğu bir MMO. Mekanikleri sayesinde sizi uzun saatler bilgisayar başına kitleme potansiyeli olan, alışkanlık yapan eğlenceli bir oyun. Onlarca farklı tankın çeşitli menzillerde çarpışacağı ve en güçlü olanın kazanacağı bir durum söz konusu. Komplike ve zor bir oyun, ayrıca yetenekleri geliştirmeyi gerektiren ve bunu güzel grafiklere bakarak yaptıran bir yapısı var . Eğer 2. Dünya Savaşı ile aranız iyiyse, yaya olarak savaşmaktan sıkıldıysanız veya piyade olmak hafif geliyorsa o zaman World of Tanks tam size göre.

Play World of Tanks.jpg

Vikings War of Clans !

 

Vikings: War of Clans, Vikinglerin dünyasında geçen tarayıcı tabanlı bir strateji oyunu. Oyunda bir Jarl (kabile reisi) olarak krallıklar, ordular ve kahramanlar meydana getirerek birbirinizle savaşıyorsunuz.

Oyun aynı türdeki diğer birçok oyunda karşımıza çıkan geleneksel ama bağımlılık yapan krallık-kurma modelini kullanıyor. Bunun yanı sıra oldukça gelişmiş ilerleme sistemi ve son derece ilginç kahraman sistemine sahip. Bu sistemler sayesinde maceranız çeşitlenirken, daha karmaşık kulvarlarda yelken açabiliyorsunuz. Aynı zamanda gerçekten muhteşem 3D animasyonları sayesinde Vikings: War of Clans bizden grafikler ve sunum açısından çok iyi skor alıyor

ll.jpg

Raid Shadow Legends !

 

Şampiyonlarla dolu, 2020 fantezi MMO oyunu - Şampiyonlarınızdan bir takım oluşturun. Onları eğitin ve eşyalarla donatın. Güçlü taraflarını öğrenin... ve onlara PvE görevlerinde başarı kazandırın, ya da küresel sıralamada yukarı çıkmak için PvP arenalarında diğer oyunculara meydan okuyun.

 

Oyun aynı türdeki diğer birçok oyunda karşımıza çıkan geleneksel ama bağımlılık yapan krallık-kurma modelini kullanıyor. Bunun yanı sıra oldukça gelişmiş ilerleme sistemi ve son derece ilginç kahraman sistemine sahip. Bu sistemler sayesinde maceranız çeşitlenirken, daha karmaşık kulvarlarda yelken açabiliyorsunuz. Aynı zamanda gerçekten muhteşem 3D animasyonları sayesinde Raid bizden grafikler ve sunum açısından çok iyi skor alıyor

ll.jpg

Game of Thrones !

 

Winter Is Coming, resmi lisanslı, otantik, eğlenceli ve zorlu bir Game of Thrones oyunudur. Yapacağınız şey çoğunlukla krallık inşa etmek, ancak RPG 3D savaşları gibi çok hoş karşılanan bazı ilginç oyun öğeleri var. Grafikler olağanüstü ve TV şovu karakterlerinin benzerliklerini kullanıyor. Yalnız oyuncular için çok acımasız olsa da oyun, oyunun sonuna ulaşmak ve Demir Taht'a hükmetmek için takım çalışmasını destekleyen mükemmel Alliance Sistemi ile grup oyunlarında parlıyor. Genel olarak, bu oynamak için sağlam bir ücretsiz oyundur. Sende bu sürükleyici oyuna katılarak çetin savaşların bir parçası olabilirsin!

Winter is coming!

browser game