mmorpg oyun

Raid Shadow Legends

 

Raid: Shadow Legends içerisinde Seferler, Zindanlar, Fraksiyon Savaşları, Arena ve Klan Patronu savaş modları var. En çok enerji veren savaş modu ise Kampanya savaş modu. Kampanya modunda en iyi ödülleri almak için üç aşamalı savaşlardan galip ayrılmanız gerekiyor. Tamamlanan her savaştan sonra üç yıldızlı bir galibiyet alırsanız, en iyi ödülleri de kasanıza koyabilirsiniz. Kampanya savaş modunda biri yedekte üç savaşçıyla giriyoruz. Bu nedenle haritaya sürdüğünüz bu kahramanların en iyileri olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca bu iki karakterin farklı yetenekleri olduğundan da emin olun.

Oyunu kapatmadan önce Çoklu Savaş’ı oynayın. Özellikle 3 yıldızla bitirebileceğiniz bir savaş oynamanız gerekiyor. Bu hem sizi hediye yağmuruna tutacak hem de hızlı bir şekilde seviye atlamanızı sağlayacak. Aynı zamanda bu modu kahramanlarınızı geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Kampanya savaşını tamamlayan herkese %15 bonus veriliyor. Bu bonusu düşük seviye kalan kahramanlarınıza verebilirsiniz. Bu seçenek diğer bonusların ve modların da kapısını açmak için en ideal seçenek. Aynı zamanda BlueStacks ile bilgisayardan oynayarak da hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Böylece gündüz telefondan, eve geldiğinizde de bilgisayardan devam edebilirsiniz.

Farklı türlerde kırıklar kazandıkça, Portal aracılığıyla partinize yeni savaşçılar ekleme şansına sahip olacaksınız. Bir yıldız şampiyonlar aldığınızda, onları sadece daha yüksek yıldız sıralamalı parti üyeleriniz için kurban kuzularından başka bir şey olarak kullanmamalısınız. Tavern bu eylemi gerçekleştirmenize izin verecektir. Daha fazla iki yıldız kahraman edinmeye başladığınızda, onları daha yüksek yıldız sıralaması şampiyonlarınızla birlikte güçlendirmelisiniz Daha fazla üç yıldızlı şampiyon aldıktan sonra, bu üç yıldızlı savaşçıları çok daha güçlü hale getirmek için seviye iki yıldızlı şampiyonlarınızı feda etmeye başlamanız gerekir. Genel ordunuz, oyuna çok daha derine inerken, üç yıldızlı veya daha yüksek dereceli şampiyonlardan başka bir şeyle dolu olmamalıdır.

Lokali’ndeyken, üç yıldızlı veya daha üst sıradaki şampiyonlarınızın etkinliğini artırmak için karakter yükseltme seçeneklerini kullandığınızdan emin olun. Bir Kampanya savaşını tamamladıktan veya Portal’dan geçtikten sonra ellerinizi güçlü bir yeni şampiyona götürdüğünüzde, bunları Müsabaka Çukuru’nda çalışmaya koymayı düşünmelisiniz. Tamamen yeni bir şampiyon, Müsabaka Çukuru aracılığıyla sunulan pasif iyileştirme fırsatı sayesinde savaşlar sırasında aktif katılım olmadan seviye atlayabilir.

Tercih ettiğiniz ve uzun bir süre gözünüz gibi baktığınız şampiyonları yetenek ve güç artırıcı Gear ile donatmanın zamanı geldiğinde, altı yuvanın da her zaman aynı renk ekipmanla dolu olduğundan emin olun. Bir şampiyona eklediğiniz eserlerin hepsi aynı set tipine düşmelidir, bu da o şampiyona son derece faydalı bir dişli seti bonusu verir. Şampiyonların, Dungeons’un mücadelesine girdikten sonra alabilecekleri tüm yardıma ihtiyaç duyacak, bu da karakter yükselen iksirler, çok daha iyi teçhizat, şampiyon yükseltme demeti gibi tamamlandığında harika ödüller veriyor. Dungeons savaşlarının tüm merdivenini almadan önce partinizde yıldız veya daha yüksek dereceli şampiyonlar. Aynı strateji, bu Zor İhtilaf Savaşları ve Arena savaşlarını tamamlama zorluğuyla yüzleşmek için de geçerlidir.

Mücevher oyun içi mağazada inanılmaz güzel şeyler almak için kullanılabiliyor. Bu da sizi mağazadan bir şeyler almaya itiyor olabilir. Eğer gerçekten öyleyse hemen durmalısınız. Çünkü mücevher oyunda gerçekten çok önemli ve bir başka önemli görev için kullanılmalı. Oyunda maden kilidini açmak için 500 tane mücevher kullanmanız gerekiyor. Bu nedenle onları kazandıkça biriktirin ve 500 tane olunca hemen madeninizi açın.  Madeni çalıştırdıktan sonra siz hiçbir şey yapmadan, arka planda sizin için birçok farklı türde taş üretmeye başlayacak.

Mobil oyunlarda hızlı yükselmenin en iyi yollarından biri de görevler. Çünkü görevler gerçekten çok iyi ödüller veriyor ve aynı zamanda bolca XP kazanmanızı sağlıyor. Bu görevler ilk başta basit ve ödülü de buna göre ayarlanmış oluyorlar. Ancak seviyeniz yükseldikçe ve görevleri yapmaya devam ettikçe, çok daha güzel hediyeli görevler, bir o kadar zorlu şekilde sizi bekliyor olacak. Özellikle günlük görevleri mutlaka ama mutlaka yapmalısınız. Bunun için de oyundan çıkmadan önce kısa bir sürenizi ayırmanız yeterli olacaktır. Unutmayın, ne kadar çok görev yaparsanız o kadar hızlı gelişirsiniz.

1/1

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.