mmorpg oyun

LİNEAGE  II 

Lineage II efsaneler arasındaki MMORPG oyunlarındandır.Hem  mobil hemde bilgisayar üzerinde oynanabilen Lineage II oyun camiasını şimdiden alt etmiş durumda.7 ırktan birini seçerek sen haritaya dalabilirsin.Kore yapımı olan Lineage güzel bir hikakeyide içerisinde barındırıyor.Asyada popüler oyunların arasına girmeyi çok kısa zamanda başardı.Avrupada da yeni yeni ilgi görmeye başlıyor gibi görünüyor.W A S D ilede karakterinizi yönlendirebileceğiniz Lineage PvE ve PvP seçenekleriyle çok eğenleceli durumda.Şehrin merkenize olan yolculuğunuzu çetin yollardan geçerek yapıcaksınız...Oyunda classic ve normal olmak üzere 2 server tipi vardır.Başlangıç için normal serverlarda başlamanızı tavsiye ederiz.Classic serverlar oyunun çok eski oyuncuları için oluşturulmuş nostaljik serverlardır.

Assasian karakterler oldukça etklidir.Rakibinizi gafil avlamak için Assasian karakter tercih edebilirsiniz.Sinsi bir darbe ile rakibinizi o daha ne olduğunu anlamadan indirebilirsiniz.

Oynama Kolaylığı

Gümüş Kolcu (Silver Ranger), oynaması en kolay olan sınıflardan biri. Bu sınıfta, darbeleri güçlü ve kapsamlı uzak mesafe saldırıları yapabilirsiniz. Bu nedenle Gümüş Kolcu (Silver Ranger) ganimet toplamak için en uygun sınıflardan biridir.

Seviye Atlama Süresi

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Gümüş Kolcu (Silver Ranger) ganimet toplamak için harika bir seçenek. Bu nedenle bu sınıfı seçerek daha hızlı ve kolay Seviye atlayabilirsiniz.

PVP Modu

Gümüş Kolcu (Silver Ranger)’ın öğrenme eğrisi düşükken, yeteneklerinin daha çeşitli olmaması onu diğer PVP sınıflarıyla yarışması zor bir seçenek yapıyor.

PVE Modu

Gümüş Kolcu (Silver Ranger), karakteri geliştirmek için tekrarlanan görevlerde kolaylık sağlayan bir sınıf. Nispeten daha basit olan yetenekleri ise zorlayıcı zindanlar için kötü bir seçim olmasına neden olmakta.

Özet

Gümüş Kolcu (Silver Ranger), minimum eforla Seviye atlamak ve karakterini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçim. Bu sınıfla PVE modunda başarılı olabilirsiniz . PVP modunda ise bu rehberde listelediğimiz diğer sınıfların gerisine düşebilirsiniz.

1/1

 Lineage 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10.

  • İşleci: Intel Pentium 4 3.00GHz / AMD Athlon XP1900+

  • Video Card: GeForce 6600 GT / Radeon X1600 Pro.

  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM.

  • Boş Depolama Alanı: 20 GB Free.

  • Direct X Versiyonu: Directx 9

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.