League of Angels heaven fury.jpg

League of Angels düşük sistem gereksinimli bir oyun olup, eski bilgisayarlar için eğlenceli bir MMORPG oyunudur.Oyundaki asıl amacın rekabet olduğunu söyleyebiliriz.

PvE ve PvP seçenekleri mevcut olan League of Angels Heaven's Fury, oyuncularının sıralama listesine girebilmek için epeyce emek harcadıkları bir oyundur.Bir çok sıralamayı barındırır.Bu sıralamalardan bazıları şöyledir : Seviye sıralaması,item seviyesi sıralaması,pvp puanı sıralaması ve daha niceleri...Bu sıralamalarda en iyisi olmak için League of Angels Heaven's Fury oyuncuları birbirleriyle doyasıya yarışıyorlar.

Grafikleri tatmin edici seviyededir. Tabiki grafikten ziyade zevk arayanların adresi olucaktır.Klan olarak savaşlara katılabileceğiniz  ve klan sıralamasını yakalamaya çalışabileceğiniz bir oyundur.MMORPG oyun türü oyunları her zaman birlikten kuvvet almıştır.Bu sebeple iyi bir klan sizi dahada üst seviyelere taşıyacaktır.Global ve yerel sohbet seçeneği mevcuttur.Bu sayede oyunda bulunduğunuz serverdaki diğer oyuncularla iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.Oyuncuya fısıldama özelliğinide bünyesinde barındıran League of Angels Heaven's Fury,oyuncuların birlikte grup oluşturmasınada imkan tanıyor.

Karakterinin eşyalarını güçlendirmeli ve rakiplerinizden geri düşmemelisiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri                                                                        

 

İşletim Sistemi: XP / Vista / 7 / 8 / 10.                                                 

İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD eşdeğeri.                                    

Ekran Kartı: Tüm ekran kartları ile çalışır.                                           

Bellek: 512 MB Ram.                                                                            

Depolama: 100 MB HDD.                                                                    

Oyuna ücretsiz kayıt olduktan sonra çok kısa süren bir launcher yüklemeniz gerekmektedir.10 MB büyüklüğünde olan bu launcher sayesinde oyunu rahatlıkla kasmadan oynayabilirsiniz.

1/1

League of Angels Heaven's Fury 3 ana karakterden oluşmaktadır.

 

Bunlar : 

●Şovalye ( STR bakımından güçlüdür.Canı çoktur ve ayakta durabilen en önemli karakterdir. )

●Okçu      ( Agility ağırlıklı bir sınıfdır.Uzaktan vurma yeteneğiyle klan savaşlarında vazgeçilmezdir )

●Büyücü  ( İNT ağırlıklı karakterdir.Özellikle zindanların vazgeçilmezidir.

 

şeklindedir.

Bitmeyen Dünya Bossu Baskınları

Dünya bossları durmaksızın 24 saat boyunca yenilenmektedir.Onları öldürerek özel ekipmanlardan ve SG'nizi artırmanıza yardımcı olacak üretim materyallerinden elde edin!

Yeni Maceralara Atılın

"League of Angels – Heaven's Fury" fantastik bir dünyada batı mitolojisinin içinde geçen online 3D aksiyon RYO oyunudur.Tanrılar yoldan çıkmış ve seçilmiş olana düşen ise Efsanevi melekleri biraraya getirerek göklerdeki krallığı tekrar geri almak olmuştur.

Karanlığı Kırın

Düşmanlar ve bosslarla yüzyüze gelindiğinde oyuncular Işık Meleği yada Karanlık Meleği'ne dönüşerek güçlü yeteneklerini açığa çıkarabilirler!

Kıyasıya Gerçek Zamanlı PvP

Oyun içindeki mücadele soluk soluğa ilerlerken,İblisin Hazine Gömüsü'ndeki ödüllerden kazanmak için diğer oyuncularla kıran kırana mücadele edin!Kazanan hepsini alır!

Güçlü & Etkileyici Yetenekler

Her Kahraman ve Meleğin özel yeteneği vardır ve bu yetenekleri manuel olarak birleştirebilir yada otomatik olarak kullanmalarına izin verebilirsiniz.

Kahramanını Seç

Üç efsanevi kahramandan birini seç: kudretli Şövalye,enigmatik Büyücü yada ölümcül Okçu. Her kahramanın kendine has yetenekleri ve oynanış tarzı vardır.Thelia'yı kurtarma görevinde kim olmayı seçeceksin?

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.