royale oyun

Cuisine Royale !!! Öncelikle oyun diğer rakipleri gibi oyunlarından çok farklı bir şekilde oyunculara sunuldu. 2.Dünya Savaşı bitimden sonraki bir haritada geçmekte,dünya savaşında geçen silahlarla birlikte hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Diğer Battle Royale oyunları gibi uçaktan ve ya otobüsten haritaya atlamıyorsunuz, otobüsle haritanın rastgele  bir yerinde elinizde bir bıçak ile oyuna başlıyorsunuz.

Oyunda Pubg gibi E ve Q tuşları ile sol ve sağa yaslanabiliyorsunuz . Pubg’de olduğu gibi görüş seçenekleri var .V tuşuna basarak FPP ve TPP arasında geçiş yapabiliyorsunuz . Oyunun yeni çıkmasına rağmen diğer Battle Royale oyunlarından optimizasyon konusunda baya iyi gibi duruyor.

Oyunda araba var mı? der iseniz; evet var Nazi döneminde kullanılan bir  araba var ama  diğer Battle Royale oyunlarına nazaran sürmesi daha zor.

Cuisine Royale, gerçekçi silahlara, mistik tuzaklara ve şeytani ritüellere sahip acımasız, çok oyunculu, son ayakta kalan bir nişancı oyunudur. Ve hey, ücretsiz! Özellikler: Devasa ve yoğun PvP savaşları: Düzinelerce oyuncu, güzelce hazırlanmış ve pitoresk konumun farklı bölümlerinden yola çıkıyor, yalnızca temel kıyafetleriyle başlayıp, sürekli olarak küçülen bir savaş alanının ortasına kadar savaşıyor. ölümcül Karanlık Bölge duvarı. Sürekli artan sayıda çok gerçekçi modellenmiş silahlar ve savaş zırhları. Hepsinde ustalaşmaya çalışın - balistik fiziğinden ödün vermiyoruz. Tüm savaş becerilerinizi ve özelliklerinizi kullanarak kazanın: acele edin veya gizli olun, mesafeden keskin nişancılık yapın veya boş yere ateş edin, cıvata hareketinden hassas atışlar yapın veya ağır makineli tüfeğe hızlı tutun. Arkadan bıçaklayın, hackleyin, soğuk çelik ve kör silah cephaneliğiyle yakın dövüşte ezin veya bu gevşeticileri el bombaları ve roketlerle parçalara ayırın. Gökyüzünden jetpack püskürten mermilerle uçun veya kendi yörünge ikmal uçağı isteyin - içeriği üzerine bir kavga başlatın. Ayrıca şeytani güçleri de kullanabilirsiniz! Müttefikleri iyileştirmek, düşmanları yavaşlatmak, çok sayıda tuzak kurmak, zombileri çağırmak ve hatta kendinizi veya düşmanınızı cehennemden uzak bir yere ışınlamak için kanlı mistik mühürler çizin veya eski ritüeller uygulayın. Ama önce - bunun bedelini ödeyecek kadar günahkâr ruhu toplayın - düşmanlarınızı öldürmek için alacağınız bir kaynak. İyi bir kask veya kurşun geçirmez yelek bulamadınız mı? Beklenmeyen farklı öğeler geçici bir yedek olarak gelebilir. Yararlı ganimet için haritayı keşfetmeniz yeterli - birçok seçenek var! Kalabalıktan sıyrılın ve becerilerinizi ve savaş seçeneklerinizi biraz artırın! Yeni mühürler, ritüeller, süitler, maskeler, jestler, mezar taşları, kamera köleleri, işlevsel iç çamaşırları ve diğer kullanışlı ve kozmetik öğeleri yapın ve öğrenin. Ayrıca savaş başına ödülleri artıran ve ek öğe tariflerinin kilidini açan isteğe bağlı Hikaye Kitabı satın alabilirsiniz. Adil oyun TPV: birinci veya üçüncü şahıs görünümünde oynayabilirsiniz. İkincisinin avantajını azaltmak için, her oyuncunun bir köşeyi dikizleyen bir oyuncunun konumunu ortaya çıkarabilen bir kamerası olan bir minyonu vardır. Yani bir kelebek veya bir drone görürseniz - izlendiğinizi bilmelisiniz. Düzenli olarak eklenen birçok yeni özellik!

1/1

Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit.

  • İşlemci: Intel Core i3.

  • Bellek: 8 GB RAM.

  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560 or better, AMD Radeon 77XX or better.

  • DirectX: Sürüm 11.

  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan.

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.