level kasma oyunu

Astellia Online !!!

 

Geliştiriciliğini STUDIO 8’in yaptığı, yayıncısı ise 

Oyuncuların bu durumdan memnun olmadığını söylemiştik. Sebebi ise oyunun yüksek ücret talep etmesi ve bu yüzden yeterli oyuncuya sahip olmaması. Astellia Online oyuncuları, oyunun bir an önce Free to Play olması gerektiğini söylüyorlar ve muhtemelen de fazla uzun sürmeden ücretsiz yapılacak. Şunu da belirtelim, Astellia Kore sunucusu yakın zaman içerisinde kapatılıyor. Bu sebeple Astellia’nın Free to Play olması kaçınılmaz gibi. Zaten bu denli yüksek ücreti talep edebilecek kadar kaliteli bir oyun değil benim gözümde. Bu sebeple Astellia’nın ilk çıktığında ücretli olması büyük şaşkınlık yaratmıştı açıkçası. Yani standart bir Kore yapımı MMORPG’nin böyle bir ücret talep etmesi şaşırtıcı.

Neyse ki Astellia’da Free To Play’in seslerini duyuyor gibiyiz. 20 Aralık 2019 tarihinden 5 Ocak 2020 tarihine kadar her haftasonu oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanılabilecek. Astellia Free Trial olarak adlandırılan bu etkinlik, oyunu henüz denememiş kişiler için oldukça faydalı olacaktır.

Bununla da kalmamışlar ve haftasonları için güzel bir etkinlik daha ayarlamışlar. Yine 20 Aralık 2019 tarihinden 2019’un sonuna kadar haftasonları için geçerli Character EXP %10 ve Item Drop Rate %10 etkinliği ve zindan bilet düşme şansını arttırma etkinlikleri olacak.

Hâli hazırdaki oyuncuları ilgilendirecek birkaç detay daha var. 2020’de Astellia Online‘da yeni Dungeon’lar, yeni Item’ler ve çok daha fazlası olacak. Zannediyorum ki oyunu kapatmamakta diretiyorlar. Bu sebeple f2p Astellia kaçınılmaz gibi. :’) Peki ya Astellia ücretsiz bir şekilde nasıl oynanacak?

1/1

Sistem Gereksinimleri​

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit.

  • İşlemci: Intel i7 Series Intel Xeon Series.

  • Bellek: 8 GB RAM.

  • Ekran Kartı: NVIDIA : GTX770, GTX960 / AMD : R9 280X.

  • DirectX: Sürüm 9.0c.

  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

© 2020 by oyunkesfet.com - En iyi Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları  & Savaş Oyunları  & Browser Oyunlar

© 2020 by oyunkesfet.com  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.